İZOVENT ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İzovent, 2013 yılında havalandırma, askılama ve izolasyon sektöründe hizmet vermek için kurulmuş bir firmadır. Hava Kanalı bağlantı elemanları, askılama elemanları, izolasyon malzemeleri, izolasyon sarf malzemeleri, flexible hava kanalları, fanlar ve menfez-damper grubu havalandırma ekipmanları başlıca ürünlerimizdir. Firmamız sektörün ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına ürün gamını sürekli olarak yenileyecektir. Tedarikçilerimizden oluşan ağımızı siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunup, ürün stok sorunu yaşamadan çalışabilmeniz adına gerekli özeni ve disiplini göstereceğiz.

Firmamız ürün çeşitliliğini tarafınıza en uygun maliyetlerle sunarak müşteri memnuniyetini ve çalışmalarımızda sürdürülebilirliği sağlayabilmek adına, Avrupa yakasında 500 m² ve Anadolu yakasında 1.500 m² alan ile müşterilerimize hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Grup firmalarımız İzoref, Ender Tav ve Ender Isı bünyelerinde endüstriyel fırın, seramik izolasyon ve ısıl işlem ile ilgili teknik ve uygulama desteği, ürün tedariki ve mühendislik hizmetleri verilmektedir.

Sektörün ihtiyaç duyduğu dürüst, disiplinli çalışma, kaliteli hizmet ve müşteri odaklı çalışma anlayışı başlıca ilkelerimiz arasındadır. Şirketimiz havalandırma sektöründe faaliyet gösteren firmaların, güvenilir tedarikçisi olmak için sektöre adım atmıştır.

ürünler havalandırma